Autokaamera GS1000 GPS

posted in: Blogi | 0

GS1000 on Full HD pildi, GPS, kiirendus sensori, heli salvestamise jpm huvitavate omadustega hea hinna-kvaliteedi suhtega autokaamera. Toode levib kõikvõimalike eri nimede all ning sellest on mõningaid variatsioone tehtud. Üldiselt teeb ta väga head pildi, seda täiesti arvestatavalt ka öösel ja tal on GPS, mis tähendab, et arvutist pärast sõitu vaadates on teil näha ka asukoht, heli, kiirus, liikumise suund jms.

gs1000

Küll aga oli alguses mure GPS’iga, mis ei tahtnud kas tööle hakata või võttis teinekord ilmatuma aja, et asukohta kinnitada. Pikemal uurimisel selgus, et süüdlane on levi takistav metallkruvi millega seade klaasile kinnituva hoidiku külge paigutada. Vahetades seal algselt olnud metall kruvi plast kruvi vastu probleem lahenes. Sobiva plast kruvi saate osta näiteks Baltic Bolt (http://www.balticbolt.ee/) kauplusest või mõnest ehituspoest. Loodetavasti on sellest kogemusest teistelegi kasu.

kruvid

Kaamerat ennast müüb Eestis näiteks Oomipood (http://www.oomipood.ee/product/cl-gs1000/autokaamera-1080p-1-5-lcd-hdmi-av) ja parema tarkvara, uuendusi ja arvamusi saab lugeda DashCamTalk blogist (http://dashcamtalk.com/gs1000/).